Tasarımın gücü yenilikçi bir döngü ile gelişiyor…

Biz sizin istediklerinizi değil, aradıklarınızı bulmaya çalışıyoruz. Karşınıza yeni fikirlerle çıkıyor, bunları rasyonel mecralarda uygulanabilir projeler haline getiriyoruz. Gerisi sizin bizimle ne kadar ileri gitmeye hevesli olduğunuzla alakalı.
88 Reklam Ajansı

Bir takımın varoluşu

88 Reklam Ajansı 2011 yılında; güzel sanatlar mezunu tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro ile kurulmuş; bünyesinde reklam ajansı, fuar stand & sergi sistemleri ve yayın hizmeti barındıran bir reklam ve medya şirketidir. Kimliğimizi oluştururken yararlandığımız numeroloji doğrultusunda seçtiğimiz 2 adet ‘’ 8 ‘’den birinin ifade ettiği ‘’ sağlamlık ‘’ ile diğer ‘’8’’ in ifade ettiği ‘’ başlanan işte sona başarıyla gelmek, mükemmelleşmek ‘’ anlamları; şirketimizin vizyonu haline gelmiş ve bizi bugünlere taşımıştır.

 

Diğer reklam ve medya şirketlerinin aksine; çalışma prensibimiz ile daha fazla markaya, sektöre, şehre, ülkeye hitap ederek; rahat çalışma alanları ile sizlere mutlu olduğumuz işleri sunabiliyoruz. Bu prensibe ‘’ 88 Motion Office ‘’ adını veriyoruz. Bu prensip 3 halkadan oluşur. 1 .EKİP halkanın başlangıç merkezi olarak adlandırdığımız ekip; orjinde yer alır ve operasyonu yönetir. Tüm tasarım, fikir, taslak, uygulama, stratejiler ve yönetim bu ekip tarafından meydana getirilir.

 

 

2.EKİP merkez halka döngüsünü yaratan ekiptir ve ihtiyaç duyulduğunda devreye girer. Bu ekip her gün işe gelip gitmez. Proje ofisimizde gerekli briefleri alarak harekete geçer. Birbirine alışmış uzun yıllardır takım olabilmeyi başarmış arkadaşlarımız burada yer alır ve her biri kendi alanlarında profesyoneldir. 3.EKİP ve geldik tüm halka sistemini döngüselleştiren son halkaya… Bu ekip uzun süreli ve kapsamlı işlerde devreye girer. Herhangi bir teknoloji ve reklam ürününü bu ekiple meydana getirebiliriz. Buradan çıkan ürünler genelde özel ve butik işlerdir. Bu çalışma prensibinin bize kattığı canlı ve dinamik kalma olgusu ile; her zaman yenilikçi bakış açımızı, geniş marka portföyümüzü ve deneyimlerimizi birleştirerek yürüdüğümüz bu yolda; daha da büyümeyi ve markaları daha iyi yerlere taşımayı kendimize misyon edimekteyiz…

 

Ve son olarak biz deriz ki her iki 8 de aynı gözüksede ikiside farklı güçlerin birer simgesi yani tıpki ekip gücünün yaratıcı işler oluşturması gibi yani bir takımın varoluşu…

Biz sizin istediklerinizi değil, aradıklarınızı bulmaya çalışıyoruz.

Karşınıza yeni fikirlerle çıkıyor, bunları rasyonel mecralarda uygulanabilir projeler haline getiriyoruz. Gerisi sizin bizimle ne kadar ileri gitmeye hevesli olduğunuzla alakalı.

R
eklam Ajansı

88 Reklam Ajansı

88 Adworks 2013 yılında; güzel sanatlar mezunu tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro ile kurulmuş; bünyesinde reklam ajansı, dijital medya ve yayın hizmeti barındıran bir reklam ve medya şirketidir.

Hakkımızda
D
ijital Medya

Clickmark Digital Media

Dijital platformlardaki satış ve pazarlama kanalımız ! İzlenilen – sektöre özel çalışma – prensibi ve sektörünüze ait uzman kadromuz ile dijital medyada ki iziniz artık 88 Reklam Ajansı tasarım desteği ve Clickmark tecrübesi ile sizlerle…

Clickmark'ı İncele
M
edya

Enjoy İzmir

88 Reklam Ajansı’nın tasarım ve tecrübeleri ile farklı bir içerik sunduğu; Erzurum’un iş ve yaşam dergisi ” Enjoy İzmir ” yayın hayatına başlamış ve birçok markayı bünyesine katarak yola devam etmektedir.

Enjoy İzmir Dergisi

Bir sonraki projeniz için biz hazırız… Sizde bizimle iletişime geçerek bir adım atabilirsiniz…

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish