Fikrin akla düşmesi ile yaratıcı ve düşünme odaklı planın bir parçası olan hizmetlerimiz..

Kreatif

logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Ürün Tasarımı

88 Reklam Ajansı olarak; firmaların sahip olduğu nitelik, ürün ve hizmetleri hedef kitleye en etklileyici şekilde sunabilmek için; geniş bir ar-ge sonucu eşsiz tasarımlarla markanın logo tasarımı gerçekleştirir ve kurumsal kimlik elemanları ile de marka kimliğini tamamlanmış oluruz.

Dijital Medya

Web Site Tasarım & Uygulama, Online Reklam Yönetimi, Seo Optimization, Google Ads, Google Harita Kayıtları, Mobil Uygulama, E-Mail Marketing

Dijital platformlardaki tüm satış ve pazarlama hizmetlerini gerçekleştirirken; 88 Reklam Ajansı bünyesinde oluşturduğumuz ” Clickmark Digital Media ” markası ile; 6 yıllık tecrübemizi daha üstün deneyimlerle pekiştirmeye ve sizlere dijital platformlarda daha da ileriye götürmeye çalışıyoruz.

y
k
Basılı İşler

Katalog Tasarımı, Reklam Tasarımı, Broşür Tasarımı, İlan Tasarımı

88 Reklam Ajansı ekibi; Firmanıza ve firmanızın kurumsal çizgisine uygun; sunulmak istenen fikri yani basılı argüman hizmetinin esas amacını müşteriye en etkileyici yoldan ileten tasarımlar gerçekleştiriyor.

Reklam Hizmetleri

Promosyon Ürün, Billboard / Raket Tasarımı, Tabela Tasarımı

En etkili pazarlama stratejilerinden biri olan açık hava reklamcılığının hedefe sağlıklı ulaşabilmesi adına 88 Reklam Ajansı olarak; tüm önemli ve kilit noktaları göz önünde bulunduruyor; kurumsal çizginizde tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Fuar katılımları, özel günler, firma tanıtımları vb. özel ve önemli durumlar için ise projelendirdiğimiz promosyon ürünlerin tasarımları yaparak; sizleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyoruz !

k
k
Prodüksiyon

Tanıtım Filmi, Fotoğraf Çekimi, 3d Max, 3d Animasyon Film

88 Reklam Ajansı ekibinin profesyonel bir hizmeti ile çekilen fotoğraf ve videolar, firmaların ürettiği ürünler ve üretim yeri, yaptığı hizmetler ve kurumsal yapısı hakkında insanlara bilgi vererek markanın tanınmasına ve hatırlanmasına büyük katkıda bulunmaktadır.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Sosyal Medya İçerik Projelendirmesi, Facebook / Instagram Reklamları

Günümüzün en gözde pazarlarından biri de sosyal medya platformlarıdır. Geleneksel pazarlama alanları ile kıyaslandığında; çok daha yeni ama sahip oldukları erişim gücü ve gelişim odaklı değişim hızları sayesinde popülaritesini gün geçtikçe arttırmaktadır. 88 Reklam Ajansı bünyesinde oluşturulan profesyonel ekibimiz ile sektörünüze yoğunlaşıyor; sizi rakipleriniz arasından bir adım öne çıkarıyoruz.

k
k
Danışmanlık

Yeni Marka Yaratma Süreci

Vermek istediğiniz ürün ve hizmet doğrultusunda yapılan geniş çaplı ar-ge sonucunda; yeni marka tasarım ve konumlandırma süreci 88 Reklam Ajansı tarafından başlatılır ve tüm bu süreçte her zaman tecrübeleri ile danışmanlık hizmeti vermeye devam eder.

E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret Site Tasarım ve Uygulamaları

Her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini arttıran, katma değer oluşturan, kaliteli projeler ve çözümler üreten 88 Reklam Ajansı; altyapısında yer alan zengin içerikler, kolay kullanımı, konsept tasarımları ve güçlü alt yapı yazılımlarımızla e-mağazanızı açıyor; size ve çalışanlarınıza özel e-ticaret hizmetleri vermektedir.

k
k
Fuar Stand ve Sergi Sistemleri

3D Modelleme, Üretim, Teslimat

Şehir içi, şehir dışı tüm fuar stand ve sergi hizmetleriniz için 88 Reklam Ajansı ekibi hazır! Firmanızın sektör analizini yapar, sizi dinler; kurumsal yapınız doğrultusunda 3D Max çizimlerimizi gerçekleştiririz. Yaptığımız mimari sunumun ardından varsa talep ettiğiniz revizeleri gerçekleştirir; fuar zamanı temiz ve kaliteli uygulamalarımız ile anahtar teslim bir iş gerçekleştirmiş oluruz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish