Stratejilerin merkezine dikkat çekici fikirleri koyan marka ve iletişim ajansı.

Stratejik marka yönetimi, kreatif tasarım, dijital pazarlama, prodüksiyon, kurumsal iletişim araçlarını bütünleşik kullanarak markaları yeniler, iyileştirir ve mükemmel iş sonuçları elde etmelerine yardımcı oluruz.

Doğru stratejiye dayanan yaratıcı iletişimin, markalara kalıcı değerler kattığına inanıyor; marka kurulumu ve markanın sürekliliği açısından tüm iletişim araçlarının entegre çalışmasını öngörüyoruz. Bu esasa dayanarak her biri alanında uzman, deneyimli ekibimizle kreatif gücümüzün yön verdiği geleneksel ve dijital bütün iletişim yöntemlerini kullanır, gerektiği yerde de güçlü çözüm ortaklarımız ile entegre iletişim yaparız.

Markalama & Strateji Geliştirme

Görünür ve akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmak için çalışıyoruz. Markanın renkleri, fontları, logo tasarımı, söylemi ve diğer görselleriyle hedef kitleye dokunduğu tüm unsurları tasarlıyoruz. Markanız için Pazar ve Rakip Analizlerini gerçekleştirerek rakiplerinden ayrıştığı güçlü yanlarını keşfediyoruz.

Elde ettiğimiz içgörüler ile markanızın iletişim ve pazarlama stratejisini oluşturuyor, kurumsal kimliğini ve görsel dünyasını yeniden tasarlıyor ya da güncelliyoruz.

Dijital Pazarlama & E-ticaret Yönetimi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine anlıyor, tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak markanızı büyütecek, bilinirlik ve satışlarınızı arttıracak çözümler üretiyoruz.

E-ticaret satış kanalları için strateji geliştirme, kampanya yönetimi, e-ticaret sitesi üzerindeki geliştirmeler, danışmanlık, pazar yeri stratejileri, performans reklamları yönetimi ve yaratıcı içerik geliştirme, dönüşüm optimizasyonu sağlıyoruz.

Tasarım & Konsept Geliştirme

Etkileyen, harekete geçiren tasarımlar üretiyoruz. Elde ettiğimiz içgörüleri optimize ettiğimiz bir akış ile somut görsel tasarımlara dönüştürüyoruz.

Bir web sitesi, banner seti ya da broşür… Dijital ve geleneksel ayırmadan müşterilerinizin zihninde iz bırakacak, ihtiyacı karşılayan ve iletişim hedeflerini gerçekleştiren web siteleri, karşılama sayfaları, grafikler, konseptler tasarlıyoruz.

Prodüksiyon & Görsel İçerik Üretimi

Marka, ürün ya da hizmetlerinizi anlatmak için stratejimizi uygulamaya ve görünür kılmaya ihtiyacımız var. 88 Creative Visual Content Production ekibi yaratıcı fikirlerimizi hayata geçirmek için hazır. Ürün, koleksiyon veya kurumsal fotoğraflar, reklam filmleri, tanıtım filmleri ve kurumsal videolarınızı profesyonel ekibimiz ile hazırlıyoruz.

Hedef kitlenizin dijital dünyada maruz kaldığı kalabalık içerik akışının içinde fark edilecek, durduran ve dönüşüm sağlayan, bilinirlik ve satış getiren içerikler üretmek için çalışıyoruz.